Zakończenie roku formacyjnego 2015/2016

 

Zapraszamy 18.06.2016 r. na godz. 12.00 na Dzień Wspólnoty do kościoła pw. św. Stanisława Kostki przy Placu Matki Teresy z Kalkuty wszystkie rodziny Domowego Kościoła i kapłanów, opiekunów kręgów. Rozpoczniemy Eucharystią, na której dziękować będziemy za mijający rok naszej pracy formacyjnej w temacie „W mocy Ducha Świętego”. 

W tej Mszy św. polecimy również Panu rekolekcje letnie, wszystkich uczestników oaz, kapłanów i pary moderatorskie, diakonie oraz wszystkich zaangażowanych w przygotowanie i prowadzenie rekolekcji. Po Eucharystii zapraszamy do pobliskiego parku im. St. Nadratowskiego na agape, wspólne zabawy, rozmowy, radowanie we wspólnocie.

Pragniemy namacalnie wejść w nowy rok formacyjny, w którym pracować będziemy nad naszą przemianą w oparciu o temat „Miłosierni jak Ojciec”. Ufamy, że obecność na tym Dniu Wspólnoty wszystkich członków DK, wspólna modlitwa, Wasze zaangażowanie w przygotowanie i przeżywanie uczty agape, będą okazją do zmierzenia się z tematem miłosierdzia, będą okazją dawania świadectwa otrzymania i dzielenia się miłosierdziem.

Z radością spotkamy się z Wami, by wspólnie modlić się i świętować.

Anna i Dariusz Porazikowie
para diecezjalna

 

Kategoria: