Rekolekcyjny Dzień Wspólnoty turnusu III

W najbliższy czwartek 14.08.2014 r. zapraszamy na Rekolekcyjny Dzień Wspólnoty turnusu III, tym razem do Krajnika Górnego. Dzień, w którym spotkają się tylko dwie, ale jakże ważne oazy, przeżywać będą uczestnicy OR I st. w Kamieniu Pomorskim oraz gospodarze miejsca, uczestnicy OR II st. w Krajniku Górnym. Zapraszamy serdecznie również uczestników ORAR I i II st. z Mrzeżyna, którzy właśnie skończą swoje rekolekcje, aby dołączyli do Oazy Wielkiej, a także wszystkich członków DK i sympatyków, aby wspólnie przeżyć ten dzień radości w duchu miłości agape.

Planu tego dnia jeszcze nie znamy, ale z pewnością około południa będzie Msza św., potem agape i Godzina Odpowiedzialności i Misji, podczas której, ufamy, że powiększy się grono wstępujących do KWC. Potrzebne jest świadectwo, potrzebna jest modlitwa, potrzebna jest wspólnota. A więc zapraszamy!!

Mile widziane ciasto i inne smakołyki na agape.

Czwartek to dzień pracy ale może ktoś ma wolne, jest jeszcze czas aby załatwić wolny dzień. Warto postarać się i pielgrzymować razem z uczestnikami rekolekcji. Korków nie będzie bo to kierunek przeciwny do morza.

ZAPRASZAMY

Kategoria: