Rekolekcyjny Dzień Wspólnoty turnus II w Wisełce

W najbliższy poniedziałek 28.07.2014 r. zapraszamy na Rekolekcyjny Dzień Wspólnoty turnusu II do Wisełki. Dzień, w którym spotka się aż pięć oaz (takiego dnia chyba jeszcze w naszej diecezji nie było).

Przeżywać go  będą uczestnicy OR I st. w Mrzeżynie, OR I st. w Krajniku, OR II st. w Kamieniu Pomorskim, młodzież uczestnicząca w  ONŻ I st. w Stepnicy i gospodarze miejsca, uczestnicy OR II stopnia w Wisełce. Dołączą również uczestnicy Oazy Rodzin z innej diecezji pragnący również przeżyć ten Dzień Wspólnoty w ramach Oazy Wielkiej. A z nimi wszyscy, którzy przyjadą ze Szczecina i naszej diecezji.

Zawiązanie wspólnoty o godz. 11.30 a Msza św. o godz. 13.00. Potem agapa i Godzina Odpowiedzialności.
Zapraszamy tych, którzy pragną poczuć atmosferę rekolekcji, tych którzy chcą usłyszeć świadectwa uczestników rekolekcji, tych którzy mogą wesprzeć modlitwą przystępujących do KWC , aby dołączyli do oazowej wspólnoty. Szczególnie zapraszamy tych, którzy nie wyjeżdżają w tym roku na rekolekcje letnie aby mogli poczuć ducha wspólnoty. Mile widziane ciasto i inne smakołyki na agapę.

Poniedziałek to dzień pracy ale może ktoś ma wolne, jest jeszcze czas aby załatwić wolny dzień. Warto postarać się i pielgrzymować razem z uczestnikami rekolekcji. Korków nie powinno być wszak będzie to już dzień powszedni  :-)

ZAPRASZAMY

Kategoria: