Modlitwa za zmarłych w rejonie Majowe

                 W dniu 6 listopada, jak co roku, członkowie Domowego Kościoła rejonu Majowe spotkali się na cmentarzu w Dąbiu aby wspólnie odmówić modlitwę różańcową w intencji zmarłych. W kolejnych dziesiątkach różańca modliliśmy się w intencji zmarłych kapłanów, braci i sióstr z DK oraz za najmniejszych, to jest dzieci, które odeszły do Pana.

Modlitwie przewodniczyli moderator rejonu Majowe ks. Dariusz Kiljan - proboszcz parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Załomiu oraz ks. Tadeusz Szponar - proboszcz parafii pw. Opatrzności Bożej na osiedlu Majowym. Pomimo nie sprzyjającej pogody modliliśmy się w skupieniu za tych ,których dusze znajdują się w czyśccu, aby mogły i one cieszyć się wiecznym przebywaniem w Domu Ojca.

Stało się już tradycją, że w modlitwie na cmentarzu uczestniczyli nie tylko członkowie DK. Nie jesteśmy wspólnotą zamkniętą, przeciwnie, otwartą na innych, zapraszającą do wspólnej modlitwy.

Galeria zdjęć                                                                                                                                                                                                                            Dorota i Bogusław Borowscy

 

Kategoria: