Jak budować i dzielić się jednością

 

Adwentowy Dzień Wspólnoty rejonu Niebuszewo odbędzie się 6 grudnia 2014 r. w kościele pw. św. Stanisława Kostki przy ul. Matki Teresy z Kalkuty 5 w Szczecinie. W tym dniu będącym okazją do zwolnienia tempa życia oraz przemyśleń planujemy wspólnie zgłębić temat „Jak budować i dzielić się jednością”.

Przed nami kolejna szansa na spotkanie Pana w drugim człowieku i nabrania sił do maszerowania z Nim w dalsze codzienne życie. Znowu możemy podreperować naszą dojrzałość chrześcijańską i w kilkugodzinnej pigułce poczuć atmosferę rekolekcji. Katechezę poprowadzi ks. Wilhelm Hajduk w zastępstwie za księdza Piotra Budę, moderatora rejonu Niebuszewo, a zarazem diecezjalnego moderatora Diakonii Wyzwolenia, delegowanego decyzją pasterza diecezji do pracy w parafii w Świnoujściu.

Godzina Program Miejsce
9.00  Zawiązanie wspólnoty  Sala Jana Pawła II
9.15  Konferencja  Sala Jana Pawła II
9.45  Przerwa kawowa  Sala Jana Pawła II
10.15  Prezentacje diakonii  Sala Jana Pawła II
10.30  Spotkanie w grupach  Sala Jana Pawła II, plebania
11.15  Podsumowanie  Sala Jana Pawła II
11.30  Namiot Spotkania - Ef 4, 1-32  Kościół
11.45  Eucharystia  Kościół
12.45  Agape  Sala Jana Pawła II

*wejście od parkingu przed kościołem

Do czasu rozpoczęcia Eucharystii dzieci będą mogły pozostać pod opieką diakonii wychowawczej.
W razie gdyby odpowiedzialni za posługi (przydzielone na kręgu rejonowym) napotkali na jakieś trudności, proszeni są o kontakt z parą rejonową.
Kierowcy samochodów parkujący wokół kościoła proszeni są o ustawianie pojazdów w taki sposób, aby nie blokować przejazdu dookoła kościoła.

W ramach świątecznej pomocy będzie możliwość złożenia darów (trwałe produkty spożywcze), które zostaną przekazane Caritasowi działającemu przy parafii pw. Św. Stanisława Kostki.

 

Kategoria: