Diecezjalne spotkanie wspólnoty Domowego Kościoła 20.06.2015

 

Duchu Święty, zstąp, daj nam swoją moc!
Twórz w nas jedność światła i życia, sprawiaj jedność wiary i czynu…

(fragment piosenki roku 2015/16)

 

Droga wspólnoto Domowego Kościoła!

Pragniemy serdecznie zaprosić Księży Moderatorów, Pary Rejonowe, Pary Animatorskie, wszystkie Rodziny DK na diecezjalne spotkanie wspólnoty Domowego Kościoła gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie, połączone z rozesłaniem na rekolekcje, które odbędzie się 20 czerwca 2015 roku w Myśliborzu. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. w kościele pw. Św. Krzyża.

To szczególny czas dla naszej wspólnoty, podczas którego będziemy prosić Ducha Świętego, by dodawał nam mocy, by jednoczył nas i kierował naszymi drogami. W czasie Eucharystii będziemy powierzać Bogu tegoroczne oazy – uczestników, animatorów, pary odpowiedzialne, moderatorów, by był to czas łaski, który promieniować będzie na codzienne życie. W naszej modlitwie zawierzać Bogu będziemy również czas posługi nowej Pary Diecezjalnej – Ani i Darka. O godzinie 11.00 rozpocznie się Eucharystia - bezpośrednio po niej przejazd do Gogolic na agape – czas radości i zabawy we wspólnocie.

Niech ten czas wspólnej modlitwy i świętowania zgromadzi nas jak najliczniej. 

Małgorzata i Tomasz Kasprowiczowie
para diecezjalna

AUTOKAR NA ZAKOŃCZENIE ROKU W MYŚLIBORZU

W związku z zaplanowanym 20.06.2015 r. zakończeniem roku pracy DK tym razem w Myśliborzu informujemy, że został zamówiony na ten dzień autokar ze Szczecina do Myśliborza
(i oczywiście na powrót).

Wszystkich, którzy mają pragnienie uczestniczyć w tym dniu wspólnoty, a z różnych względów mają z tym problem (czy to finansowych, czy  brak samochodu), jak również wszystkich, którzy chcą pielgrzymować wspólnie, ku większej radości i lepszemu wzajemnemu poznaniu, prosimy o zgłaszanie się do Ani i Darka Porazików:
mail: aniadarek@dunifex.pl  lub  tel. 506 181 106.

Koszt za 1 os – 16,00 zł (kto może). 
Z przyczyn organizacyjnych (ograniczona liczba miejsc) prosimy o szybką decyzję na to wspólne pielgrzymowanie i zgłaszanie się do dnia 7 czerwca 2015 roku.
Chcielibyśmy spotkać się tam z całą wspólnotą!!

Ania i Darek Porazikowie

Kategoria: