Kwiecień 2015

Marsz dla Życia

 

Manifestacja w obronie wartości życia ludzkiego przejdzie z Jasnych Błoni do Bazyliki Archikatedralnej, gdzie zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta, podczas której będzie można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Zachęcamy wszystkich do udziału oraz do przyniesienia jednorazowych pieluszek dla dzieci w potrzebie, które będzie można złożyć przy figurze św. Jana Pawła II.

Czytaj dalej

Nowa para filialna filii poznańskiej

 

Wczoraj /10.04.2015 r./ otrzymaliśmy pismo od bp. Adama Wodarczyka, moderatora generalnego Ruchu Światło-Życie, którym powierza nam posługę pary filialnej filii poznańskiej. Posługę tę rozpoczynamy w dniu wigilii święta Miłosierdzia Bożego. Dla nas jest to wyjątkowy znak, który łączymy z św. Janem Pawłem II i przez Jego wstawiennictwo zawierzamy ten czas służby Miłosierdziu Bożemu. Dzielimy się z Wami tą wiadomością prosząc o modlitwę, która w tym szczególnym dla nas czasie jest bardzo potrzebna.

Czytaj dalej

XVIII Ogólnopolska Pielgrzymka Rodzin Domowego Kościoła do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu - 9 maja 2015 roku

XVIII PIELGRZYMKA RODZIN DOMOWEGO KOŚCIOŁA
- gałęzi rodzinnej Ruchu Światło–Życie
do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu
09 maja 2015 r.

PROGRAM:

Czytaj dalej

Alleluja! Jezus żyje!

 

 „Ja jestem zmartwychwstanie i życie. Kto we mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie. Każdy, kto żyje i wierzy we mnie, nie umrze na wieki” (J 11,25-26)
       

Alleluja! Jezus żyje!

Czytaj dalej